Deklara  antarėsie

Ne mirėpresim vendimin tuaj qė ti bashkoheni
Shoqat
ės Kulturore Shqiptare "Nėna Tereze" e. V. nė Göppingen

Ju lutemi plotėsoni formularin e mėposhtėm.

TE  DHĖNAT PERSONALE

 

Emri:

 

                                                    

 

Mbiemri:

 

                                        

 

Rruga:

 

                                                    

 

Nr. i shtėpisė:

 

                                        

 

PLZ:

 

                                                    

 

Vendi:

 

                                        

 

Telefoni:

 

                                                    

 

Tel. mobil:

 

                                        

 

E-Mail:                                                                                                                                         

 

Ditėlindja:                                                          


Antarėsimi(Data):                                    

 

Emri dhe ditėlindja e bashkėshortės/bashkėshortit patrnerės/partnerit:

Emrin dhe ditėlindjen e fėmijve, ju lutemi ti shėnoni nė anėn e prapme tė kėsaj Deklarate ( Antarėsia familjare)

 ANTARĖSIA/MBĖSHTETJA FINANCIARE

( Ju lutemi ta plotėsoni me X zgjedhjen e dėshiruar)

Antarėsia individuale/familjare (Tarifa vjetore € 120,-)         

Antarėsia e kompanive/institucioneve (Mbėshtetje financiare 250,-)       

  Tarifėn vjetore tė antarėsi do ta paguaj nė llogari e shoqatės.

   Me anė tė kėsaj deklarate ju autorizojė me mundėsi revokimi, qė tarifėn time/tonė vjetore tė antarėsisė, ta tėrhiqni nga llogaria ime me anė tė debisė direkte.

Kontonummer:                                                                                            

Bankleitzahl:                                                                                                

Instituti bankar:                                                                                            

 Me deklaratėn e antarėsi jepet njėkohėsisht edhe deklarata mbi debitin direkt.

 

Vendi, Data                                                  Emri, Mbiemri                                                Nėnshkrimi/et

 

Deklaratėn e antarėsisė ju lutemi ta dėrgoni nė adresėn:

Shoqatės Kulturore Shqiptare "Nėna Tereze" e. V .

Davidstr. 24,  73035 Göppingen

Shoqatės Kulturore Shqiptare "Nėna Tereze" e. V                  IBAN DE54610500000000938275
VR 530819  Amtsgericht ULM                                 BIC: GOPSDE6GXXX
                                                                          Kreissparkasse Göppingen

Vereinsregister

- Nr.  VR 819
Vorstand:
JAHJA GASHI   - Vorsitzender
ABIT FAZLIU   - Vorsitzender

Website der A.K.V. Mutter Teresa" - Göppingen